אודות

אודות משרד שמאי מקרקעין משרד שמאי מקרקעין  הוקם בשנת 2007 .

המשרד מציע ללקוחותיו קשת רחבה של שרותים שמאיים המקיפים את מכלול האספקטים של שמאות המקרקעין, הכלכלה וההנדסה, הן במרחב העירוני והן בסקטור החקלאי. 

המשרד מתמקד בשלושה תחומי ליבה מרכזיים – דוחות אפס וליוויים פיננסים לפרויקטים; ליווי יזמים ומשקיעים בהליכי השבחה וניהול של מקרקעין; ליווי פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי ולצידם שרותי שמאות בתחומים מגוונים כגון היטלי השבחה, הערכות שווי, מיסים, IFRS, הכנת טבלאות איזון, ניתוחים כלכליים לפרויקטים ואחרים.

בבסיס גישתנו המקצועית עומדת תפיסה הרואה בכל לקוח יחידה עצמאית, בעלת מבנה וצרכים ייחודיים. אנו שואפים להתאים לכל לקוח סל שירותים לפי צרכיו. הצוות המקצועי של המשרד מונה, בין היתר, שמאי מקרקעין, כלכלנים, מהנדסים ועוזרים מקצועיים. מגוון ההתמחויות, כמו גם המחויבות למצוינות ולסטנדרטים מקצועיים הגבוהים ביותר, מאפשרים למשרד לספק מענה מקיף, יעיל ושלם בתחומי שמאות המקרקעין וההנדסה, מתוך ראיה כוללת של צרכי הלקוח, ובליווי אישי מסור ורציף.

חוות הדעת של המשרד ערוכות בהתאם לתקנים המחייבים והמנחים, כאשר כל שלבי העבודה עוברים תהליכי בקרה כפולים וקפדניים. חוות הדעת והייעוץ שמספק המשרד מכוונים להשגת תוצאות מהימנות ואיכותיות המבוססות על משאבי ידע וניסיון שנצברו לאורך השנים במשרד. 

השרותים המקצועיים ניתנים לגורמים מוסדיים, עסקיים ופרטיים שונים, במסגרת ייעוץ כללי, חוות דעת מקצועיות, בוררויות, פישורים והתמנות למומחים מטעם בית המשפט.